+38 096 339 93 63+38 067 238 51 01

Центр дистанційної освіти

Центр дистанційної освіти А+

Запрошуємо до 1-11 класів на 2023-2024 навчальний рік

Отримайте найвигіднішу пропозицію саме зараз!

Центр дистанційної освіти А+

Навчайтеся в школі за кордоном та здобувайте українську освіту

Центр дистанційної освіти А+

СПЕЦІАЛЬНІ умови навчання для дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій

Центр дистанційної освіти А+

Заняття з англійської мови

Запишіть дитину на заняття з сертифікованимипедагогами мережі А+

ІТ-курси онлайн від А+

  Веброзробка для початківців;
  Комерційний графічний дизайн;
  Курс зі створення презентацій;
  Розробка мобільних додатків;
  Цифрова грамотність;
  Розробка ігор.

Про Центр дистанційної освіти А+

Дистанційна школа А+ - це сучасне цифрове навчальне середовище для учнів 1-11 класів, яке створено на базі ПЗЗСО І ступеня “Академія сучасної освіти” з поглибленим вивченням іноземних мов та ПЗЗСО ІІ-ІІІ ступенів “Гімназія А+”. Кожен учень отримує документи про освіту державного зразка.
Центр дистанційної освіти А+ поєднав в собі навчання на платформі, де розміщені уроки, завдання, тести з доступом 24/7 та онлайн-уроки з вчителями в режимі реального часу. При створенні дистанційної школи освіти А+ ми використали тільки найкращі сучасні інформаційні технології, багаторічний досвід дистанційного та очного викладання наших вчителів.
Мета Центру дистанційної освіти А+ - це навчити учнів вчитися з використанням навичок LifeLong Learning. Навчання протягом всього життя передбачає надання можливості кожному учневі реалізувати свій потенціал в незалежності від місця, часу або інших обставин.

Чому варто обрати Дистанційну школу А+?

Illustration

Документи про освіту державного зразка

Illustration

Онлайн-уроки та платформа з доступом 24/7

Illustration

Можливість обрати власну освітню траєкторію

Illustration

Досвідчені вчителі та тьюторський супровід

Отримай безоплатний демодоступ

Спробуй навчання в Центрі Дистанційної освіти А+!Ми пропонуємо нашим майбутнім учням протестувати навчання в Дистанційній школі А+ в режимі реального часу протягом 7 днів.
Після реєстрації школярі отримують доступ до навчальної платформи, можуть спробувати скласти тести або завдання та відвідати онлайн-уроки з вчителями Центру Дистанційної освіти А+.
Тисніть на кнопку “Отримати доступ” та долучайтеся до найкращої шкільної дистанційної спільноти А+!

Illustration

Географія учнів дистанційної школи А+

Результати учнів Центру дистанційної освіти А+ за 2022-2023 навчальний рік

82290

виконаних завдань

9415

відвіданих онлайнів

105300

складених тестів

Результати учнів Центру дистанційної освіти А+ за 2022-2023 навчальний рік

82290

виконаних завдань

9415

відвіданих онлайнів

105300

складених тестів

Пакети послуг Дистанційної школи А+

Дистанційна школа А+ пропонує широкий вибір навчальних пакетів для побудови максимально ефективної освітньої траєкторії учнів. Додатково ми маємо СПЕЦІАЛЬНІ умови навчання для дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій, та дітей військовослужбовців.

Illustration

Учень А+

Даний пакет освітніх послуг є аналогом звичайного шкільного навчання.

Illustration

Учень А+ Преміум

Даний пакет освітніх послуг є аналогом звичайного шкільного навчання

Illustration

Екстерн А+

Даний пакет освітніх послуг є аналогом екстернатної форми навчання

Illustration

Річний екстерн А+

Даний пакет освітніх послуг є аналогом екстернатної форми навчання

Illustration

Українська освіта без меж з А+

Даний пакет освітніх послуг є аналогом процедури оцінювання навчальних досягнень для визначення освітнього рівня

Illustration

Хоумскулер А+

Даний пакет освітніх послуг є аналогом сімейної форми навчання


Illustration

Атестація А+

Даний пакет освітніх послуг є аналогом процедури оцінювання навчальних досягнень для визначення освітнього рівня

Illustration

Слухач А+

Даний пакет освітніх послуг є аналогом звичайного шкільного навчання без отримання документів

Всі пакети послуг розроблено відповідно до Закону України «Про освіту», ст. 15 Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти від 08 вересня 2020 р., наказ №1115, Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти від 23 квітня 2019 р., наказ №536

Центр Цифрової Освіти А+

Центр дистанційної освіти А+ запрошує вас у світ безмежних можливостей IT та відкриває Академію Цифрової Освіти!Наша школа відкриває набір на онлайн курси в сфері ІТ для школярів! На заняттях учні навчаться програмувати, створювати ігри, стильні рекламні макети, презентації тощо.

Запрошуємо на курси:

  Веб розробка для початківців;
  Комерційний графічний дизайн;
  Курс зі створення презентацій;
  Розробка мобільних додатків;
  Цифрова грамотність;
  Розробка ігор.

Записуйте дитину на IT-курси до кваліфікованих фахівців Центру дистанційної освіти А+! Дайте їй нагоду освоїти онлайн професію майбутнього вже зараз!

Illustration

Переваги Центру Дистанційної освіти А+

icon

Навчання в освітній
мережі А+

icon

Документи про освіту державного зразка

icon

Доступ до навчальної платформи 24/7

icon

Онлайн-уроки в режимі реального часу

icon

Поглиблене вивчення англійської мови

icon

50+ напрямів позашкільних занять

icon

Розвиток LifeLong Learning skills учнів

icon

Супровід тьютора та аналіз успішності

Відгуки батьків

Illustration

Юлія Дзюба

мати учениці

Нарешті маю написати слова вдячності школі. Ми з окупованої території і вчимося так сказати на свій страх та ризик та коли є можливість. Безмежно вдячні вчителям, персоналу за уважність, за розуміння. Дуже зручно, що є записи онлайнів, а завдання всі можна виконувати, коли є така змога. Рекомендуємо школу.

Illustration

Катерина Свята

мати учениці

Ми з донькою в захваті від вашої школи! Довчилися 4 клас, отримали свідоцтво і до вас в 5 клас йдемо, хоча є можливість піти в звичайну школу. Нам настільки сподобалося, що дитина має більше часу, щоб займатися улюбленим малюванням. Розказуємо про школу всім друзям та дуже радимо, вже двоє однокласників Соні також будуть переходити з нового навчального року. А ще дякуємо за приємний сюрприз у вигляді зниження ціни, бо в наш час кожна копійка на рахунку. Процвітання школі! Дякуємо!

Illustration

Ірина Димченко

мати учениці

Рекомендую цю дистанційну школу, тому що не тільки онлайни, але й завдання та тести. Помітила по доньці, що тільки онлайни як під час карантину не дуже позитивно впливають на знання. А от коли дитина і почитає, і напишу, то це краще. Бачу по результатам доньки, що вони значно кращі. Та і дитині так подобається більше, бо може навчатися тоді, коли їй зручно, а вона в мене ще та сова. Уроки в онлайні є в записі, тож ми нічого не просипаємо зранку. Рекомендую.

Illustration

Світлана Хофф

мати учня

Спочатку почали дивитися уроки онлайн від А+, а коли дізналися про можливість офіційно навчатися - одразу подали документи, бо наша школа не працювала через військові дії. Спочатку було трохи складно звикнути до формату, бо раніше у нас були в нашій школі під час карантину інколи онлайни+вайбер, а тут все на платформі і виявилося, що дуже зручно, треба лише звикнути. Вчителі на безкоштовних уроках і в школі відрізняються, але і там, і там дуже класні, дитина просто в захваті від них. Наша стара школа буде працювати онлайн з вересня, але ми залишаємося тут, тим паче нам залишили таку ж ціну, як і була весною. Рекомендую.

Illustration

Світлана Умбатова

мати учениці

Учились в А+ год назад на пакете Слушателя, попробовали обучение в другой школе для сравнения и с 1 сентября возвращаемся обратно в А+. Поняли, что лучше всего тут, да и атмосфера между учителями и детьми комфортнее. Дети просто обожают тьюторские часы с пани Веселкой, которых у других школ нет. Да и уровень подачи материала и уроков онлайн в разы выше, чем там, где нам удалось поучиться. До встречи 1 сентября!

Illustration

Наталя Алексєєнко

мати учня

Дуже вдячні за можливість навчатися під час війни. Ми випадково потрапили до телеграм каналу Продовжуємо навчатися, були на безкоштовнхи онлайнах, а потім вирішили перевестися вчитися в дистанційній школі А+. Дуже раді своєму рішенню та вдячні за 2 місяці навчання вчителям. Було дуже зручно мати можливість і на уроках бути і вчитися по матеріалу на платформі. Будемо продовжувати навчання з вами, вже дуже вас полюбили. І за дитину спокійно, бо тепер вона не буде переживати, що її школу можуть зруйнувати, бо тепер вчиться дистанційно.

Illustration

Алла Мельник

мати учениці

Дуже рада, що ми обрали саме цю дистанційну школу, бо донька змінюється на очах. Вона стала спокійна, весела, краще спить і почала вчитися з задоволенням. Велика подяка вчителям за повагу та хороше ставлення до Олі, і порівняні з нашою попередньою школою це небо і земля. А наш тьютор пані Веселка заряджає таким позитивом у спілкуванні з дітьми на уроках з навичок, що я сама готова до неї на уроки ходити. Дуже дякуємо школі А+.

Illustration

Тетяна Євсейчик

мати учня

Шукали дистанційну школу на період карантину, а змінили форму навчанням, чим дуже задоволені. Ми взяли 2 школи спробувати, одна з них А+, чули про їх мережу в Києві позитивні відгуки, самі ми з іншого міста. Перший варіант школи відпав буквально за 2 дні, а ось в А+ нам одразу як то кажуть «зашло». Вчителя на онлайнах дуже сподобалися дитині, особливо, він в захваті від вчителя географії. Самі уроки цікаві, вчителі в різних форматах подають матеріал, а це корисно, я притримуюсь думки, що одні відео користі не мають, треба щось і записати і помалювати. Звільнилося більше часу, тепер шукаємо якісь ще додаткові секції, чому син дуже радий, нарешті є час зайнятися футболом,як він хотів.

Illustration

Інна Нещерет

мати учениці

Дуже дякуємо за насичену цікаву навчальну програму, яку надає школа А+ нашим дітям! Увесь матеріал викладено розширено, пізнавально, цікаво, заохочуючи дітей до навчання і виконання домашніх завдань. Програма побудована настільки індивідуально, що зовсім не відчувається дистанційне навчання, складається враження, що вчитель завжди поруч і завжди готовий до спілкування! І за це вам велика шана і подяка! Успіхів і процвітання школі А+ на довгі роки! Низький уклін вам за вашу працю і натхнення!

Партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Контакти

02160, Українам.Київ, вул. Регенераторна, 4В

Як до нас зателефонувати:

+38 096 339 93 63au.moc.ymedaca%40edc